..

Návštěvy

TOPlist

ShoutBoard

Sprátelené weby

Filmmax Futurama SimpsonoviPokémonDigimon

Futurama 1 série

Firma Slurm vyhlásí soutěž o několik cen a první z nich je exkurze v jejich továrně a že si zapaří s maskotem firmy – Bédou Čermákem. Fry díky rentgenu profesora Farnswortha, který prosvítí i kov vyhraje hned tu první, protože si jím prosvicuje všechny plechovky v obchodech. Na exkurzi jde celá firma Planet Express. Prohlídka probíhá normálně, říkají jim o všech přísadách až na jednu tajnou. Všichni se jim najednou ztratí, snaží se najít východ a při tom narazí na onu tajnou přísadu, vlastně jedinou přísadu Slurma.
Obyvatelé Omicron Persei VIII hrozí, že zničí Zemi, jestli neuvidí poslední epizodu seriálu Aly McNeal (parodie na Aly McBeal), protože při jejím sledování se přerušil signál. Tento seriál se vysílal už před 1000 lety, ale jejich planeta je vzdálena od Země 1000 světelných let, takže právě proto se ten seriál k nim dostal až teď. Důvodem výpadku je to, že když se ta epizoda na Zemi vysílala, tak Fry zrovna dělal zásilku pizzy do televizního studia a nechtěne na ovládací panel vylil pivo. Lrrr na Zemi prohlašuje, že chce McNeal, tak se ale prezident Země, tak jim ho dají, ale Lrrr řekne, že toho nechtějí. Fry si na ten serál vzpomene a nezbývá nic jiného než natočit pokračování.
Posádka Planet Express má doručit zásilku na pracoviště profesora Farnswortha a to na Marsovskou univerzitu. Bender navštíví svou bývalou robokolej, kde po něm chtějí, aby jim ukázal jak vypadá pravý studentský život. Ten to s radostí přijme a hned vyvolají na škole velký rozruch. Fry se dozví, že o univerzitách z 20. Století se povídá, že to byly jen jakési „drahé jesle“ a přihlásí se tam. Později se jeho spolubydlícím stane opičák s kloboučkem profesora Farnswortha, který ho dělá vysoce inteligentním. Za chvíli se začnou nesnášet. Ten kloboučk s opičákem pro profesora Farnswortha moc znamená a proto si na něj dává pozor. Ten ale bohužel uteče.
Profesor Farnsworth jede s celou svou firmou Planet Express na slavnostní plavbu největší a nejluxusnější kosmickou lodí Titanic. Kapitán Zapp Brannigan ji pokřtí hlavou Leonarda DiCapria a můžou vyplout. Zapp neustále jede po Leele a ta si proto vymyslí vztah s Fryem. Amy na té lodi také potká své rodiče, kteří jí neustále nutí do vztahu s nevhodnými partnery a ta si proto také vymyslí vztah s Fryem a nastává problém. Lásce se nevyhne ani Bender, ten tam potká krásnou fembotku – baronku De La Rocha. Kapitán Zapp Brannigan chce plavbu trochu oživit a tak změní kurz lodi přímo do černé díry napříč tomu, že mu to Kif vymlouvá.
Na koncertě skupiny z 20. století se Bender setká se svým kamarádem Fenderem, který ho donutí k tomu, aby začal fetovat elektřinu. Aby Bender udělal dojem na své nové přátele, začne tedy elektřinu fetovat. Odsává tím ale elektřinu svým přátelům z Planet Express a stane se závislým.
Profesor pozval svojí posádku na sympozium,kde očekává zisk ocenění. Skrz svojí občasnou sklerózu ale zapomněl, že vynález už představoval minulý rok,a tak v rychlosti vymyslí čichoskop.Všem je ale k smíchu. Profesor sa přece jen rozhodne ho sestrojit. Jak to u něj bývá, opět zapomněl, že ho již sestrojil. Díky němu se nakonec zjistí, že se na New York řítí obří smradlavá koule plná odpadků z 20. století.
Posádka Planet Express se ocitne na planetě "vodních lidí" a Fry omylem vypije jejich císaře. Na této planetě platí, že ten, kdo vypije císaře, se automaticky stává novým vůdcem...
Fry si jde vybrat peníze do banky a zjistí že za 1000 let se díky úrokům stal miliardářem…
Tentokrát se musí doručit zásilka na planetu napřátelských, zabijáckých robotů. Proto musí zásilku doručit Bender, jenže roboti zjistí že Bender pracuje pro lidi, a tak se Leela s Fryem převlečou za roboty a jdou ho zachránit…
Profesor vyšle svou posádku na planetu Vergon 6, která se má do tří dnů zhroutit. Úkolem posádky je získat temnou hmotu, potřebná k pohnutí s lodí. Leela se rozhodla, že zachrání zvířátka - 2 páry od každého druhu...
1  
2