..

Návštěvy

TOPlist

ShoutBoard

Sprátelené weby

Filmmax Futurama SimpsonoviPokémonDigimon

Futurama 2 série

Profesor Farnsworth oslavuje své 150. Narozeniny a uvědomí si, že by už měl jmenovat svého nástupce, protože každý člověk, který přesáhne 160ti let, tak ho roboti odvezou na tajnou planetu, kde bude jejich poslední energie zužitkována. Nikdo z firmy se mu nezamlouvá, tak pracuje na svém novém vynálezu – klonovač, který se podaří a profesor vytoří svého klona Cuberta. Je mu teprve 12 let, ale moc se nevyvedl, protože nechce jít po profesorových stopách. Profesor Farnsworth lhal o svém věku, protože mu je už 160 let a ne 150 a tak už musí odejít. A tak profesor natočí poslední video a zavolá roboty, kteří ho odvezou. To se ostatním nelíbí a jedou ho hledat.
Leela se v internetové hře seznámí s dalším kyklopem a domluví si s ním schůzku na jeho planetě. Jenže se ukáže, co je vlastně ten podivný kyklop zač...
Bender se stane členem robotího wrestlingu a tento život mu přináší samé plusy až do té doby, co mu začne klesat sláva...
Amy si pořídí své nové auto a spolu s Fryem ho jedou vyzkoušet na planetu Merkur, ale dojde jim palivo. Po příjezdu odtahové služby se spolu dají dohromady a vyspí se spolu. Všichni ve firmě jsou z toho šokováni, ale Benderovi to dá novou myšlenku a to se stát dohazovačem. Frye ten vztah brzy omrzí a když ho Amy zve na další projížďku autem, tak Fry pozve taky Zoidberga, což byl ale špatný nápad, protože to je on, kdo ulomí volant a to je taky on, kdo aby Fryovi zachránil život, tak jeho hlavu přišije na Amyno rameno.
Fry přejede roboto jménem Flexo, který je úplně stejný jako Bender jen má bradku. Vyléčí se a profesor Farnsworth ho najme do dvé firmy. Celá posádka má doručit na planetu Pova IX, kde se koná soutěž Miss Universe aton gigantia, který má obrovskou cenu. Leela pověří hlídáním atomu Bendera a Flexa, Fry ale Flexovi nevěří a tak se ho snaží hlídat. Atom ale do rána zmizne a Fry podezírá Flexa, protože se někam ztratil.
Dr. Zoidberg se poslední dobou chová šíleně. Brzy se zjistí, že je plný mlíčí a nastává doba, kdy se všichni krabi páří. Vydají se tedy na Zoidyho domovskou planetu Decapod X, aby si našel vhodnou partnerku. Celý den se na pláži jako všichni ostatní krabi předvádějí a všichni už mají také svou partnerku, jen Zoidberg ne. Už to vzdává, ale najednou potkává svou starou známou ze střední školy Ednu a chce se s ní dát dohromady, ale ta odmítá. Snaží se získat její přízeň a nakonec mu v tom pomůže Fry - rádoby odborník na vztahy. Zoidberg si pomalu získává její přízeň až do té doby než se Edna dozví, že ty jeho lichotky pochází z Fryovy hlavy a snaží se ho svést. Zoidberg je přistihne a vyzve Frye na koplach – souboj na život a na smrt.
Jsou Vánoce a Fry je osamělý, protože všichni jeho blízcí jsou už dávno mrtví. Leela je také osamělá, protože vyrůstala v sirotčinci a nikdy nepoznala své rodiče. Fryovi je jí líto a tak se rozhodne jí koupit dárek. Dozvídá se ale, že do 16ti hodin musí být zpět, protože robotický santa, který měl nadělovat dárky teď má všechny za zlé a všechny zabíjí. Fry ale neví, co jí koupit, nakonec jí koupí papouška, který mu ale uletí a snaží se ho chytit. Do 16ti hodin to ale nestihne. Když se o tom doví Leela, tak mu jde na pomoc. Robotický santa je ale potká a chce je zabít.
Blíží se volby prezidenta Země a lidé si vybírají ze dvou kandidátu, jimiž jsou John Jackson a jeho klon Jack Johnson. Bendera to ale nezajímá, ale zaujme ho teprve reportáž o tom, že v útrobách Země zmizí 200 robotů a celosvětové zásoby titanu. Bender je z titanu a tak ho napadne své tělo prodat, čímž trhne pořádný balík. Jeho tělo se ale dostane do nesprávných rukou a to do spárů hlavy bývalého prezidenta Richarda Nixona, který chce znovu kandidovat a robotím tělem by si získal mnoho robotích voličů. Bender chce ale své tělo zpět, ale ten mu ho nechce dát.
Posádka Planet Express má doručit obrovské nůžky do sídla DOOPu (obdoba dnešního OSN), ale kapitán Zapp Brannigan, člen DOOPu je zatkne za jejich „neutrálnost“. Poté co je Zapp Brannigan přivolán na přestřižení pásky, tak jelikož ty nůžky nemá, tak tam vystřelí dělem, čímž celou budovu zničí. Postaví ho před soud, on stratí členství a Kifa zbaví důstojnosti. Ti jsou tak zničení, že přijsou do Planet Express. Leela ho tam samozřejmě nechce, prostestuje, ale profesor ho tam chce. Zapp s němi tedy létává rozvážet zásilky, získá si Benderovu a Fryvu přízeň a navede je, aby se vzbouřili proti Leele. Takže Zapp je teď nový kapitán. Ten chce ale s lodí spáchat atentát na neutrální planetu, čímž všechny zabije.
Bender nesnáší Leelinina domácího mazlíčka Nibblera a dojde to až k tomu, že ho spláchne do záchodu. Leela je pak hrozně smutná a profesor Farnsworth se rozhodne Benderovi nainstalovat čip, který nastaví na frekvenci Leeliných citů, aby cítil to co Leela. Tomu je teď taky hrozně, nevydrží to a jde Nibblera hledat do kanalizace, kde žijí mutanti. Tak se tam vydá i s ostatními, mutanti mu řeknou, že tam někde žije netvor, který všechno požírá a ničí. Ti si myslí, že je to Nibbler, protože ten na jedno sousto dokáže sníst slona, ale brzy se ukáže, že to jenom on nebyl.