..

Návštěvy

TOPlist

ShoutBoard

Sprátelené weby

Filmmax Futurama SimpsonoviPokémonDigimon

Postavy


Fry

Fry se dostal spadl do kryogenmického boxu,který se nastavil na 1000 let.Probudil se v r.3000 a tam se seznámil s mutantkou Leelou a ostatními členy Planet Expresu  , se kterými lítá po planetách a plní zajímavé mise.Dokonce se dozví že tu má potomka.Ale neví že jeho příbuzný je odost starší než on.

Bender
Bender je robot z r.3000 a taky první velký Fryův kamarád.
Pořád se vychlubuje a pije alkohol.Bender řekl Fryovy , že byl naprogramován na ohýbání všeljakých trubek.Ale jinak je v pohodě a pomohl Fryovy v prvním díle schovat se na chvíli před Leelou.Také pracuje v Planet Expressu.

Leela
Je jednooká mutantka pracující v Planet Expressu.V prvním díle si Leela a Fry nepadnou do noty,protože mu Leela chce nasadit čip.Později pomáhá Fryovy a ostatním jeho kamarádům.

Zoidberg
Zoidberg je mimozemšt'an podobající se krabu nebo humrovi.
Má titul Dr. ikdyž ho tak často neslišíme.Chce často pomáhat ,ale místo aby prospěl spíš uškodí.Též pracuje v Planet Expressu.

Amy
Amy pochází z Marsu z rodiny Wongových , kteří chovají brouky podobné krávám.Do Planet Expressu se dostala až pozdějc.Její rodiče se jí snaží domluvit rande s kdejakým chlapem.

Prof. Hubert Farnsworth
Je Fryův hodně vzdálený potomek .Také je geniálním vědcem a ředitelem Planet Expressu.Táhne mu na 160 let.To on dal nabídku všem budoucím členům Planet Expressu.

Hermes
Narodil se na Jamaice a byl nejlepším podlézačem ze Země.Proto se dostal až do mezinárosního týmu.Závodění nechal kvůli nehodě která se stala na meziplanetární olympiádě.V Planet Expressu je něco jako účetní.